Felemás szezonzáró

Május második hetében befejeződtek a küzdelmek a II. osztályú utánpótlás–bajnokságokban: a Szombathelyi Haladás vendégeként serdülő együttesünk három góllal kikapott, ellenben ifjúsági alakulatunk tizenhárommal győzött.

SERDÜLŐ II. OSZTÁLY 2017/2018 – 22. FORDULÓ
Szombathelyi Haladás – Rinyamenti KC
26 – 23 (13 – 09)

Szombathely, Haladás Sportkomplexum, 50 néző
Vezette: Erdélyi Adrienn, Góth Enikő

Rinyamenti KC: Szőcsényi – Móral 1, Rácz S. 3, Kiss N., Melles, Patak S. 12 (6), Horváth K. 2
Csere: Melegh D. (kapus), Tratnyek 5, Krivarics, Németh M., Torma B., Vajda, Urbán
Edző: Nagy Renáta

AZ EREDMÉNY ALAKULÁSA:
03. perc: 01–01
06. perc: 02–03
11. perc: 04–07
15. perc: 08–07
20. perc: 11–08

29. perc: 14–12
34. perc: 15–15
38. perc: 17–17
40. perc: 19–19
43. perc: 22–19

Hétméteresek: 5/4 illetve 7/6
Kiállítások: 2 perc illetve 8 perc

MESTERMÉRLEG

Nagy Renáta: ” – Az első félidőben a buszon maradtunk, fásultan, kedvetlenül játszottunk, amatőr hibákat vétettünk. A házigazdák megérdemelten nyertek, de úgy érzem, hogy saját magunkat vertük meg. Gratulálok az ellenfélnek!”

*****
IFJÚSÁGI II. OSZTÁLY 2017/2018 – 22. FORDULÓ
26 – 39 (12 – 21)

Versenybíró: Fancsali Ferenc

Rinyamenti KC: Melegh D. – Rácz A. 3, Varga F. 5, Brezovszky 8, Finta 11 (2), Ángyán 4 (1), Fuisz 6 (1)
Csere: Kiss N. 1, Rácz Z. 1, Horváth K., Rácz S., Tulézi
Vezetőedző: Nagy Renáta

09. perc: 01–08
14. perc: 04–12
18. perc: 06–15
24. perc: 09–16

33. perc: 12–23
40. perc: 17–25
45. perc: 18–28
51. perc: 22–31
56. perc: 23–37

Hétméteresek: 11/10 illetve 5/4
Kiállítások: 10 perc illetve –

Nagy Renáta: ” – Az első pillanattól kezdve kézben tartottuk a meccset. Igazi csapatként működtünk, jó teljesítményt nyújtottunk, s megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a lányoknak!”

Serdülő csapatunk 12–1–9-s mérleggel, 484 lőtt és 475 kapott góllal ötödikként zárta a bajnoki évadot, míg ifjúsági együttesünk 13–1–8-s mutatóval, 646 szerzett és 597 kapott találattal hatodik lett.