Ezúttal sem hibáztak

Újabb hibátlan játéknapot tudhat maga mögött a II. osztályú utánpótlás–bajnokságokban szereplő serdülő és ifjúsági csapatunk: előbbi 15, utóbbi pedig 12 góllal győzött hazai pályán a VKLSE Győr fiataljaival szemben.

SERDÜLŐ II. OSZTÁLY 2017/2018 – 19. FORDULÓ
Rinyamenti KC – VKLSE Győr
33 – 18 (17 – 07)

Nagyatád, Városi Sportcsarnok, 70 néző
Vezette: Poller Zoltán, Szűcs András

Rinyamenti KC: Szőcsényi – Mórel, Rácz S. 1, Kiss N. 5, Melles 6, Patak S. 6 (2), Horváth K. 3
Csere: Melegh D. (kapus), Balatincz 3, Torma B. 3 (2), Németh M. 2, Tratnyek 2, Vajda 2, Krivarics, Urbán
Vezetőedző: Siklerné Bárány Henriett

VKLSE Győr: Szautner – Nick, Fejes 4, Surányi 1 (1), Vincze 7, Kondor, Radics 4 (1)
Csere: Buzási (kapus), Kiss R. 1, Kulcsár 1, Horváth-Marsovszky, Várkonyi
Vezetőedző: Csomor Tibor

Hétméteresek: 5/4 illetve 6/2
Kiállítások: 6 perc illetve 8 perc

MESTERMÉRLEG

Siklerné Bárány Henriett: ” – Tartja a mondás, hogy mindig a kötelező a legnehezebb. Ez ma ismét bebizonyosodott. Rengeteg hibával, körülményesen kézilabdáztunk. Saját magunk dolgát nehezítettük meg. Mindezek ellenére a győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben. A mai meccsen Szőcsényi Diána teljesítménye emelkedett ki, biztos pont volt a kapuban.”

*****
IFJÚSÁGI II. OSZTÁLY 2017/2018 – 19. FORDULÓ
39 – 27 (15 – 15)

Nagyatád, Városi Sportcsarnok, 60 néző
Versenybíró: Szalai József

Rinyamenti KC: Melegh D. – Rácz A. 6, Varga F. 4 (1), Brezovszky 7, Finta 3, Ángyán 7 (2), Fuisz 11
Csere: Horváth K. 1, Kiss N., Rácz S., Rácz Z., Tulézi
Vezetőedző: Nagy Renáta

VKLSE Győr: Liszkai – Bognár 2, Kender 1, Kozári 4, Tatai 3, Beke 7 (3), Papp P. 5
Csere: Buzási (kapus), Dakos 2 (2), Rendi 1 (1), Varga B. 1 (1), Vincze 1

Hétméteresek: 3/3 illetve 13/7
Kiállítások: 14 perc illetve 12 perc

Piros lap:
– Liszkai Krisztina (VKLSE Győr – 20. percben)
– Kozári Klaudia (VKLSE Győr – 52. percben)

Nagy Renáta: ” – A fölényes győzelem ellenére a mérkőzés elején nehezen találtuk meg a ritmust, sok technikai hibát vétettünk, kapkodtunk. Szerencsére időben eszméltünk, az első félidő hajrájáig sikerült lefaragnunk a négygólos hátrányunkat. A második játékrészben Fuisz Rebeka vezérletével sok gólt szereztünk lerohanásból, ami segítette a nagy előny kialakulását. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!”

Lányaink legközelebb 2018. április 21-én a Marcali VSZSE otthonában vendégszerepelnek, ahol a serdülő mérkőzés 13:00, míg az ifjúsági találkozó 15:00 órakor kezdődik.